
Maas en Waalse Schoolzwemkampioenschappen 2025
SportDREUMEL - Ruim honderd basisschoolleerlingen gaan zaterdag 21 juni zwemmend de strijd met elkaar aan tijdens de Maas en Waalse Schoolzwemkampioenschappen. De wedstrijden vinden plaats in zwembad De Zeven Morgen in Dreumel en gaan om 10.00 uur van start.
De deelnemers, leerlingen uit de groepen 4 tot en met 6, zijn afkomstig van maar liefst zestien basisscholen uit de gemeenten Druten en West Maas en Waal. In twaalf teams verschijnen zij aanstaande zaterdag aan de start.
De Maas en Waalse Schoolzwemkampioenschappen worden georganiseerd in samenwerking met Actief Maas en Waal. Om goed voor de dag te komen, konden de deelnemers afgelopen zaterdag, 14 juni, onder begeleiding van zwemtrainers van zwemvereniging De Gelenberg hun zwemvaardigheden trainen. De zwemwedstrijden starten aanstaande zaterdag om 10.00 uur en om 12.15 uur wordt de school met de snelste tijd bekendgemaakt. De winnende basisschool wordt beloond met de felbegeerde ‘Meester van Teeffelen-bokaal’. Publiek is van harte welkom om de deelnemers aan te moedigen.



