
Herman en Ton live!
UitDRUTEN - Herman van Teffelen en Ton Janssen zorgen op zaterdagavond 9 en zondagmiddag 10 maart voor ontspanning en muziek in de Bogerd.
Puttend uit een rijk collectief geheugen van pop-, film- en lichtklassieke muziek, brengen Herman en Ton een uitdagend programma met een eigen twist. Ze worden hierbij begeleidt door een zeskoppige band aangevuld met dans door dansgroep Stream uit Malden.
Showorkest Riverland
De zeskoppige band bestaat uit de complete rythmsectie van Showorkest Riverland, dit betekent: basgitaar, slaggitaar, sologitaar, toetsen, percussie en drums. Herman is ook de dirigent van Showorkest Riverland, dus de rythmsectie hoefde niet lang na te denken over het verzoek van Herman.
Herman en Ton kennen elkaar al van kinds af aan. Het begon allemaal bij de muziekvereniging in Beuningen toen ze beiden een jaar of negen waren. Muziek was voor hen in die tijd al de verbindende factor. Hoewel ze totaal verschillend van karakter waren, en zijn, zochten ze elkaar altijd op om samen iets te beleven in de muziek. Zo hebben Herman en Ton ook gelijktijdig het conservatorium doorlopen.
Muziekshow
In de loop der jaren werd er vaak gedagdroomd en gefilosofeerd over een gezamenlijke muziekshow. De twee muzikanten slaan de handen nu ineen en verzorgen twee optredens in de Bogerd. De theatrale beleving is zaterdag 9 maart om 20.00 uur en zondag 10 maart om 14.30 uur. Kaarten kosten 18,50 euro per stuk en zijn te bestellen via: bogerddruten.nl.




