
Fikse nederlaag voor DIO’30
SportESCHAREN - Zondag 24 november was geen mooie dag voor DIO’30. Binnen twintig minuten stond DIO’30 al met 2-0 achter.
Voetballend was DIO’30 zeker niet minder. Een doelpunt uit een corner vond geen genade bij de scheidsrechter. Daarna kwam Luc van Hoeve een teenlengte te kort voor een tegentreffer en de doorgebroken Stefan de Jong wist vrij voor de doelman eveneens het net niet te vinden.
In de tweede helft een fel aanvallend DIO’30 dat echter geen bres kan slaan in de EGS’20-verdediging. Er kwamen kansen, maar zoals zo vaak was het steeds weer net niet. Van de ontstane ruimte wist EGS’20 in de 80e en 82e minuut goed te profiteren waardoor de eindstand werd bepaald op 4-0.
Twee weggevers, waardoor EGS’20 gemakkelijk op voorsprong kwam en een om onduidelijke reden afgekeurde tegentreffer. Voorlopig bivakkeren we in de onderste regionen, een plaats waar dit DIO’30 niet thuishoort. Zondag 30 november op de Gelenberg een nieuwe kans, nu tegen Woezik. Voetballend komen we aardig voor de dag en met wat geluk, wat tot nu toe ontbreekt, moet een overwinning mogelijk zijn.



