
DIO’30 wint ruim van hekkensluiter SES
SportDRUTEN - DIO’30 nam het zondag 2 november op sportpark De Gelenberg op tegen hekkensluiter SES. Al vanaf het eerste signaal was een aanvallend DIO’30 te zien dat kansen kreeg, maar nogal slordig was in de afwerking. SES, dat puntloos de ranglijst sluit, werkte voor iedere meter, maar kwam kwalitatief toch duidelijk te kort.
De Langenboomse formatie kwam niet verder dan enkele afstandsschoten. DIO’30 had een groot veldoverwicht en had in het eerste bedrijf zeker al enkele keren moeten scoren. Pas in de 44ste minuut was het Luc van Hoeve die voor de 1-0 zorgde. Dit was tevens de ruststand.
Ook in de tweede helft was er een sterk aanvallend, maar nu ook een veel beter combinerend DIO’30. SES kwam er niet meer aan te pas. Toch duurde het tot de 63ste minuut alvorens Lars van Mil met een kopbal de stand op 2-0 bracht. De 3-0 van Stefan de Jong, enkele minuten later, was het resultaat van een prima uitgevoerde aanval. Het dapper strijdende SES werd nu door DIO’30 volledig overklast. De 4-0 in de 80ste minuut kwam van Kay van Koolwijk na een schitterende combinatie met Stefan. Ondanks dat DIO’30 in de resterende minuten nog voldoende kansen kreeg om de score te vergroten, kwam in de stand geen verandering meer.
De ploeg uit Druten kan terugkijken op een mooie en ruime overwinning tegen een hardwerkende tegenstander. Met name het spel van DIO’30 na rust was van een goed niveau. Positief was ook de inbreng van jeugdspelers Jip Verwijs, Dylan Franssen, Nathan Zaaijer en Joa Rikken. Dat geeft een mooi toekomstperspectief.
Komende zondag, 9 november, staat een uitwedstrijd tegen fusieclub SSA/SJO-VBC 25 in Vianen op het programma.
Door Theo Willems



