
Expositie Lia Steenbergen-Baas
AlgemeenBENEDEN-LEEWUEN – Tot en met december 2025 toont Lia Steenbergen-Baas haar fotowerken in het gemeentehuis van West Maas en Waal.
De expositie laat een combinatie zien van detail- en dierenfotografie, thema’s die in haar werk een belangrijke plaats innemen. Steenbergen-Baas ontdekte haar passie voor fotografie op jonge leeftijd. Met haar eerste Kodak Instamatic legde ze vakanties vast, waarna ze zich met een analoge camera verder verdiepte in de mogelijkheden van het vak. Vooral dieren, natuur en landschappen trokken haar aandacht. Vanaf 2003 stapte ze over op digitaal fotograferen, waardoor details een steeds grotere rol in haar beelden kregen. In de afgelopen jaren heeft zij verschillende cursussen en workshops gevolgd en is ze actief geworden bij Fotoclub Passewaaij. Na een eerste expositie in de Kunstgalerie Synagoge in Buren volgden tentoonstellingen in Tiel en Kerk-Avezaath. Voor 2026 staat bovendien al een nieuwe presentatie in Millingen gepland.
De huidige expositie in Beneden-Leeuwen biedt bezoekers de kans om kennis te maken met haar veelzijdige werk. De fototentoonstelling is gratis toegankelijk tijdens de reguliere openingstijden van het gemeentehuis.




