A73, ter hoogte van Beuningen
A73, ter hoogte van Beuningen Foto: Erna Kool

Wegafsluiting door werkzaamheden A73

Algemeen

REGIO - Rijkswaterstaat voert van maandag 19 augustus tot en met vrijdag 27 september op verschillende momenten voorbereidende werkzaamheden voor groot onderhoud uit op de A73 tussen knooppunt Ewijk en Malden. In verband met de werkzaamheden is de A73 in de richting van Venlo of Ewijk afgesloten voor doorgaand verkeer. Weggebruikers dienen rekening te houden met omleidingsroutes en een extra reistijd die kan oplopen tot 20 minuten.

Er wordt in deze periode gefaseerd gewerkt aan het traject. De werkzaamheden vinden plaats in de avonden en nachten. Dat betekent dat iedere avond/nacht tussen 21.00 uur en 05.00 uur een deel van de A73 tussen knooppunt Ewijk en Malden is afgesloten. 

Planning werkzaamheden

In de richting van Venlo is de A73 elke avond/nacht tussen 21.00 uur en 05.00 uur afgesloten:

  • Van maandag 19 augustus tot en met woensdag 21 augustus tussen de N322 bij Deest en knooppunt Ewijk (2 nachten).
  • Van woensdag 21 augustus tot en met vrijdag 23 augustus tussen knooppunt Ewijk en Beuningen (2 nachten).
  • Van maandag 26 augustus tot en met woensdag 28 augustus tussen Beuningen en knooppunt Neerbosch (2 nachten).
  • Van woensdag 28 augustus tot en met vrijdag 30 augustus tussen Beuningen en Wijchen (2 nachten).
  • Van maandag 2 september tot en met donderdag 5 september tussen Wijchen en Nijmegen-Dukenburg (3 nachten).
  • Van donderdag 5 september tot en met vrijdag 6 september tussen Nijmegen-Dukenburg en Malden (1 nacht).

In de richting van knooppunt Ewijk is de A73 elke avond/nacht tussen 21.00 uur en 05.00 uur afgesloten:

  • Van maandag 9 september tot en met dinsdag 10 september tussen Malden en Nijmegen-Dukenburg (1 nacht).
  • Van dinsdag 10 september tot en met vrijdag 13 september tussen Nijmegen-Dukenburg en Wijchen (3 nachten).
  • Van maandag 16 september tot en met donderdag 19 september tussen Wijchen en knooppunt Neerbosch (3 nachten).
  • Van donderdag 19 september tot en met vrijdag 20 september tussen de Neerbosscheweg bij Nijmegen en knooppunt Neerbosch (1 nacht). 
  • Van maandag 23 september tot en met dinsdag 24 september tussen Wijchen en Beuningen (1 nacht). 
  • Van dinsdag 24 september tot en met woensdag 25 september tussen Beuningen en knooppunt Ewijk (1 nacht). 
  • Van woensdag 25 september tot en met donderdag 26 september tussen Beuningen en de N322 bij Deest (1 nacht). 
  • Van donderdag 26 september tot en met tot vrijdag 27 september vanaf de verbindingsweg van knooppunt Ewijk naar de A50 richting Eindhoven (1 nacht).

Omleidingsroute

Doorgaand verkeer wordt tijdens de werkzaamheden omgeleid. Per afsluiting gelden verschillende omleidings- en adviesroutes. Borden langs en boven de weg geven omleidingsroutes aan.

Meer informatie

Kijk voor meer informatie over de werkzaamheden op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie of bel met de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002 (gratis).