
Vernieuwde kerstshow Tuincentrum Bull biedt ruim 2.000 m2 kerstinspiratie
ZakenBEUNINGEN - Ga er maar aan staan; ieder jaar opnieuw een kerstshow van nul af aan opbouwen. Een uitdaging waar de sfeerspecialisten van Tuincentrum Bull hun hand overigens niet voor om draaien. Ook dit jaar is het team van eigenaar Richard Bull erin geslaagd om ruim 2.000 m2 winkeloppervlak om te toveren tot een walhalla voor kerstinspiratie.
Wie het tuincentrum aan de Beuningse Van Heemstraweg deze weken bezoekt, komt ogen en oren tekort. Een sfeervolle presentatie leidt bezoekers langs meerdere stijlkamers, waarin verschillende thema’s en trends afwisselend worden getoond.
Aandacht voor natuur
‘Populair dit jaar zijn de kleuren goud en koper, in combinatie met warme witte tinten. Maar ook glanzend zilver en fris lichtblauw doen het goed.’ Richard Bull vertelt met trots over zijn collectie, terwijl hij ons meeneemt op de meanderende route door zijn tuincentrum. ‘Net als voorgaande jaren is er bovendien volop aandacht voor natuur’, vervolgt hij. ‘Dat uit zich in de toepassing van natuurlijke materialen en herfstfruit, maar ook in de bosfiguren, papieren ornamenten en groene tinten.’
Voordeliger geprijsd
Wat opvalt zijn de prijzen van Bulls producten, die volgens Richard een stukje voordeliger zijn dan vorig jaar. ‘Dat komt door een meer gestabiliseerde wereldmarkt, alsook een stukje inkoopvoordeel wat we graag doorberekenen in het voordeel van onze klant. Zo bieden we een breed assortiment voor een concurrerende prijs, in een fysieke omgeving met een sfeer waar geen ‘Bol’ tegenop kan.’
Tuincentrum Bull is gevestigd aan de Van Heemstraweg 82 in Beuningen. Zie ook: www.tuincentrumbull.nl.



