Museum zoekt vrijwilligers
BENEDEN-LEEUWEN – Museum Tweestromenland is ter versterking van het team op zoek naar nieuwe gidsen. Het museum ontvangt steeds meer bezoekers en wil daarom het aantal rondleiders uitbreiden.
In het museum maken bezoekers kennis met de geschiedenis van het Land van Maas en Waal. Tijdens rondleidingen vertellen gidsen over het leven in de regio, de invloed van de rivieren Maas en Waal en de veranderingen die het gebied in de loop der jaren heeft doorgemaakt. Ook de sociale en economische ontwikkeling van de streek komt daarbij aan bod. Volgens het museum is ervaring als gids niet noodzakelijk. Nieuwe vrijwilligers krijgen begeleiding en kunnen meelopen met ervaren gidsen om vertrouwd te raken met de collectie en de verhalen van het museum. Daarnaast komen de gidsen regelmatig bijeen om ervaringen uit te wisselen en elkaar te inspireren. Het museum zoekt mensen met interesse in geschiedenis en streekverhalen die het leuk vinden om bezoekers rond te leiden.
GeĂ¯nteresseerden kunnen zich aanmelden via info@museumtweestromenland.nl. Meer informatie is ook te vinden op www.museumtweestromenland.nl.