
Speuren in centrum Beuningen
UitBEUNINGEN - Het centrum van Beuningen is tot en met 25 oktober een betoverend speelveld vol verwondering, tijdens de Speurtocht van het elfje. De ondernemers van Hart van Beuningen en Zorggroep Maas & Waal nodigen jong en oud uit om op ontdekking te gaan.
In de etalages van verschillende winkels zijn twaalf kleurrijke vlindertjes verstopt. Het is de uitdaging om ze allemaal te vinden. Met een speurtocht formulier in de hand kunnen de deelnemers afstrepen wat ze hebben gevonden en zo stukje bij beetje de hele route voltooien.
De speurtocht is af te halen bij de winkeliers waar een vlindertje in de etalage hangt en is op elk moment van de week te doen. Geschikt als activiteit voor het hele gezin, samen met vrienden, opa’s en oma’s.