Afbeelding
Foto: Studio Pannekoek

Maos en Waol aon de borrelpraot

MAAS EN WAAL - Ter gelegenheid van het tienjarig jubileum van de Maas&Waler, in 2023, werd begin dit jaar een unieke collectie ‘Maos en Waols grèèi' in de markt gezet. Waar gestart werd met een kleinschalige collectie, is het aanbod inmiddels flink uitgebreid. Nieuw in het assortiment is het gespreksstartspel 'Borrel praot'. 

'Borrel praot’ bevat 200 kaarten met bijzondere vragen, lachwekkende stellingen en soms onmogelijke dilemma’s voor ieder gezelschap.
Heb jij weleens een kans laten schieten? Van wie kreeg jij je eerste zoen? Maar ook; wat is jouw favoriete plek in Maas en Waal? En welk ‘kuukske’ eet jij het liefst bij de koffie? De uiteenlopende, soms onverwachte onderwerpen bieden meer dan voldoende stof om over te ‘wauwele’.

Assortiment

De unieke collectie ‘Maos en Waols grèèi' werd ontwikkeld door het Drutense reclamebureau Studio Pannekoek. Het assortiment bestaat uit leuke Maas en Waalse hebbedingetjes, variërend van shirts, een koektrommel en een koffiemokje tot bierviltjes en leuke snuisterijen. Niet alleen in de bekende roze kleur, maar ook in een stijl geïnspireerd op het Delfts Blauw. 

Tegeltjes

De populairste items uit de collectie zijn de (onbreekbare) tegeltjes met ‘Maos en Waolse' uitdrukkingen. In de loop van dit jaar is het assortiment uitgebreid van drie naar ruim twintig stuks. Keuze genoeg dus. En voor een bedrag van 5 euro per stuk een leuk en betaalbaar cadeautje.
Het jubileumjaar van de Maas&Waler mag dan ten einde zijn, maar de webshop met 'Maos en Waols grèèi' is een blijvertje. Ook in het nieuwe jaar zullen nieuwe items aan het assortiment worden toegevoegd. Nieuwsgierig geworden? Ga naar www.depannekoekfabriek.nl om door de collectie te ‘schumen'.

Afbeelding
Afbeelding