Bootspotvereniging.
Bootspotvereniging. Foto: John van Gelder

Jubileumweekend Bootspotvereniging ’t Wamelskwartiertje

Verenigingen

WAMEL - Bootspotvereniging ’t Wamelskwartiertje (BSV) viert op 3, 4 en 5 oktober een jubileumweekend. Over het precieze aantal jaren dat de vereniging bestaat, verschillen de meningen. Daarom draagt het evenement de toepasselijke titel ‘Zoveul Joarig Bestaon’. 

Van vrijdag tot en met zondag is er een gevarieerd programma. Vrijdag is de dinershow met Rob & Emiel en cabaretier Marlon Kicken. Deze is inmiddels uitverkocht. Zaterdag 4 oktober is er in de middag Het Grote Offerfeest. Verzamelen om 13.30 uur bij de Sint Victorkerk in Wamel. ‘s Avonds is er een Feestavond met The Euros en Zanger Marinus. Kaarten hiervoor zijn verkrijgbaar bij Cafetaria ‘t Trefpunt in Wamel. Het jubileumweekend wordt zondag 5 oktober afgesloten met een familiedag, die toegankelijk is voor alle leeftijden. Het programma start om 13.30 uur met een interactieve goochelshow van Louis Baerts, waarbij kinderen actief worden betrokken. Daarna volgt een muzikaal matinee met zanger Robert Pouwels. De entree is deze dag gratis.

Wie op de hoogte wil blijven van de laatste ontwikkelingen kan terecht op de Instagram- en Facebookpagina van BSV. Er is ook een WhatsApp-groep ingericht; informatie over deelname is te vinden via de Instagrampagina van BSV.