Waalgaard.
Waalgaard. Foto: Levien Lockefeer

Groen ontmoeten: Lekker duurzaam eten

Verenigingen

BEUNINGEN - Groen Ontmoeten is een initiatief van de Vereniging van Senioren Beuningen (VvSB) en Het Dijkmagazijn.

Groen Ontmoeten organiseert activiteiten in en over het groen voor alle senioren in Weurt, Beuningen, Ewijk en Winssen, ongeacht of ze lid zijn van een seniorenvereniging. Vanaf 19 april worden er bijeenkomsten georganiseerd over lekker duurzaam eten.

Op vrijdag 19 april gaat Groen Ontmoeten op stap naar de Kipster in Beuningen en op 26 april naar de Waalgaard in Weurt om te zien hoe men lekker en duurzaam eet. Ter afsluiting is er op 3 mei een gezamenlijke lunch bij Het Dijkmagazijn.

Duurzaam eten hoeft niet zwaar op de maag te liggen. Ook in Beuningen werken producenten hard om het kopen van eieren, groenten en fruit gemakkelijk te maken. Zo leggen bij de Kipster zo’n 24.000 kippen eieren en wordt er bij de Waalgaard een voedselbos aangelegd. Met deze producten, en duurzame producten uit de supermarkt, worden de tafels van Het Dijkmagazijn gedekt voor een afsluitende lunch tijdens de laatste bijeenkomst.

De start en afsluiting (met koffie) zijn bij Het Dijkmagazijn. Vertrek per fiets naar de verschillenden activiteiten. Mensen die slecht ter been zijn, mogen ook met de auto komen. Klik hier voor meer informatie en aanmelden.