
Showorkest Riverland komt met Greatest Hits-show in Bogerd
UitDRUTEN - In oktober presenteert Showorkest Riverland een compleet nieuwe show met de titel ‘Riverland: Greatest Hits!’. Tijdens drie avonden wordt het publiek getrakteerd op een gevarieerd en eigentijds programma waarin muzikaliteit en plezier centraal staan.
Showorkest Riverland is een regionaal orkest, samengesteld uit 25 muzikanten en zangers uit de regio. Onder leiding van dirigent Herman van Teffelen creëren zij een show die professioneel wordt uitgevoerd, maar ook toegankelijk en levendig blijft. Het orkest houdt ervan zowel de ogen als de oren te prikkelen. Met een keur aan bekende hits, een lichtshow en een dosis humor gaat dat zeker lukken.
Het grootste deel van de muziek is nieuw en wordt deze show voor het eerst ten gehore gebracht. Deze keer zijn dat allemaal nummers die voor iedereen herkenbaar zijn: niet voor niets een Greatest Hits-show, die zowel bekende melodieën als verrassende arrangementen bevat. Van Rob de Nijs tot Dolly Parton en van Boudewijn de Groot tot Ramses Shaffy - een afwisselend geheel van orkestmuziek, zang en ook solistische bijdragen. Door de combinatie van verschillende stijlen en bezettingen ontstaat een programma dat blijft verrassen en continu in beweging is.
De concertreeks vindt plaats in Bogerd, op vrijdag 23 en zaterdag 24 oktober om 20.00 uur en zondag 25 oktober om 14.30 uur. Kaarten kosten 18,50 euro en zijn te koop via de website van Bogerd. Voor meer informatie, zie de website van het showorkest.



