Afbeelding
Foto: José Bernts

Gezondheidscentrum voor poppen en knuffels bij de SpeelOsaurus

Uit

BEUNINGEN - Tijdens het Ouder- en Kindcafé op vrijdag 24 april organiseert de SpeelOsaurus het ‘Gezondheidscentrum voor poppen en knuffels’.

In de beleving van peuters maakt hun favoriete knuffel of pop van alles mee. Het is daarom niet vreemd dat die ook weleens buikpijn hebben, verkouden zijn of een gezondheidscontrole nodig hebben. Bij het gezondheidscentrum wordt samen gekeken wat er aan de hand is en kunnen kinderen spelletjes doen. Uiteindelijk kan iedere knuffel weer blij mee naar huis. 

Het Ouder- en Kindcafé organiseert elke maand een gezellige activiteit voor baby’s, peuters en hun ouders of verzorgers. Kinderen kunnen meedoen aan de activiteit of vrij spelen. Men is van 10.00 tot 11.30 uur welkom bij Kindcentrum De Hoeven. De toegang is gratis en aanmelden is niet nodig.

Meer informatie is te vinden op de website van de SpeelOsaurus. Neem bij vragen contact op per e-mail, via: ouderenkindcafebeuningen@gmail.com.