
Optreden spoken word kunstenaar Tom van Leur
UitBENEDEN-LEEUWEN - Vrijdag 26 september is iedereen welkom bij het optreden van Tom van Leur in het museumcafé van Museum Tweestromenland. Vanaf 13.30 uur is er gratis koffie met wat lekkers én gratis toegang voor iedereen die geen museumkaart heeft.
Spoken word kunstenaar Tom van Leur zal tussen 14.30 en 16.00 uur in het museumcafé van Museum Tweestromenland korte optredens verzorgen. Tom van Leur schrijft om grote dingen klein te maken, en wat simpel is complex. De betekenis van het menszijn, de pijn van de tijdelijkheid en de worsteling met de verantwoordelijkheid van ongekende vrijheid. Veel antwoorden heeft hij nog niet paraat, waardoor zijn teksten een uitnodiging vormen vragen te proeven.
Deze activiteit organiseert het museum in het kader van de landelijke campagne ‘Kom erbij!’. Voor, tussendoor en na zijn optreden is er ruim de tijd om het museum te verkennen en om in een ongedwongen sfeer mensen te ontmoeten.
Voor meer informatie, zie de website.
