Verse aardbeien tijdens de eerste editie van de streekmarkt in 2024.
Verse aardbeien tijdens de eerste editie van de streekmarkt in 2024. Foto: SODC

Proef de Smaak van het Land van Maas en Waal en de regio

Uit

DRUTEN - Woensdag 23 juli staat het centrum van Druten in het teken van proeven, genieten en ontmoeten tijdens de tweede editie van de streekmarkt Proef de smaak van Maas en Waal. 

De streekmarkt biedt een mix van streekproducten en producten van creatieve makers uit het Land van Maas en Waal en de regio.

Bezoekers kunnen er onder meer smaakvolle aardbeien uit de streek, speciale bieren en pindakaas proeven. Bijzonder is de aandacht voor insecten als onderdeel van onze voedselketen. Op de Drutense Ramblas (Hogestraat) treft men deze dag een smeltkroes van lokale smaken, ambachten en diensten voor bewoners, bezoekers en toeristen. Ter plaatse worden er lekkernijen bereid en bezoekers kunnen deelnemen aan een kookworkshop. Ook voor de jongere bezoekers is er het nodige te beleven, waaronder stoepkrijten, spellen spelen en een bloempot knutselen.

Proef de Smaak van Maas en Waal duurt van 11.00 tot 17.30 uur. De toegang is gratis. Met food en non-food, avonturen voor kinderen en een gezellig terras met muziek, is de streekmarkt het ultieme uitje voor lekkerbekken en liefhebbers van streekproducten.