MegaVaria.
MegaVaria. Foto: Reinier Jansen

Høken oan de Wetering en MegaVaria tijdens pinksterweekend in Altforst

Uit

ALTFORST - Het pinksterweekend staat in Altforst traditiegetrouw in het teken van PinksterVaria. Het weekend wordt op vrijdag 6 juni afgetrapt met een nieuwe feestavond: Høken oan de Wetering. 

Op deze avond kan het publiek losgaan op de vetste boerenrock-klanken. Muziek is er onder andere van de Brabantse boerenrockband MEUK. Deze band, bekend van de Zwarte Cross, blaast al twaalf jaar het dak van elke feesttent. Daarnaast maken de Maas en Waalse band Revolt en DJ Maarten de Groot hun opwachting. 

Een dag later, op zaterdagavond 7 juni, staat MegaVaria op het programma. Dit jaar staan Jeroen van Zelst en het duo ‘Helemaal Hollands’ op het podium. Ook DJ Sennsation en Matte Frazzie ontbreken niet.

De voorverkoop voor beide avonden is inmiddels gestart via ticketpoint.nl. Kaarten kosten 15 euro per avond. Combitickets kosten 25 euro.

Zondag 8 juni wordt het dorp weer omgetoverd tot een gevarieerde braderie. Naast diverse kramen zijn er activiteiten voor jong en oud. De jongste bezoekers kunnen zich vermaken in het Kikkerparadijs, en voor jongeren is er een stormbaan van maar liefst 68 meter lang opgesteld. Uiteraard vinden deze dag ook de fierljepwedstrijden plaats. Muziekliefhebbers kunnen zich vermaken bij Froggypop, waar vanaf 14.00 uur de bands Between 2 Rivers en Revolt optreden.

Voor meer informatie, zie de website of volg de sociale mediakanalen.