
The Beatles Revival bij Goud van Oud in De Rosmolen
UitBENEDEN-LEEUWEN - Bij MFA De Rosmolen staat zaterdag 10 mei weer een Goud van Oud concert op het programma. Deze keer staat de wereldwijd geprezen tributeband The Beatles Revival op het podium.
The Beatles zijn vaak geïmiteerd, maar nog nooit was de gelijkenis zo groot als bij de populaire tributeband uit Praag. Dezelfde kapsels en authentieke kostuums, met daarbij een perfecte stage look van de apparatuur. The Beatles Revival brengt het authentieke Beatles geluid, dat niet te onderscheiden is van het origineel. Alles wordt live gespeeld.
Wereldwijd bekend
De band heeft een indrukwekkende geschiedenis van ruim dertig jaar, speelde meer dan 2.800 concerten over de hele wereld en is daarmee de meest gevraagde Beatles tributeband ter wereld.
In de afgelopen jaren speelde The Beatles Revival onder andere op het verjaardagsfeest van de Britse koningin Elizabeth II en het trouwfeest van voetballer Ruud van Nistelrooy, en werd opgetreden in de legendarische Cavern Club in Liverpool. De band was ook te zien in menig tv-programma.
Ga mee terug naar het Liverpool van de jaren zestig en beleef The Beatles zoals zij horen te klinken. De zaal gaat open om 20.00 uur. In de pauze is er muziek van een dj. Kaarten kosten 27,50 euro per stuk en zijn te koop via Facebook of via de website.