
Vakantievoorstellingen Tingeling
UitBEUNINGEN - Poppentheater Tingeling heeft een zomervakantieprogramma. Van dinsdag 23 tot en met donderdag 25 juli wordt de voorstelling ‘Muisje zoekt een huisje’ gespeeld voor peuters.
De voorstelling gaat over een klein muisje dat op zoek is naar een warm donker holletje. Zij eet van de boterhammen en vindt een plekje tussen de blokken van kabouter Tingeling. Dat is niet de bedoeling, muisje! Toch vindt ze een huisje! Kom je kijken waar dat huisje is? Na afloop mogen de kinderen blijven picknicken in de grote tuin van tante Tingeling. Neem gerust eigen spulletjes mee.
De voorstelling is op dinsdag, woensdag en donderdag om 11.00 uur. De kosten bedragen 5 euro. Kijk voor het hele programma en reserveren op de website. Reserveren kan ook telefonisch via: 024-677 70 34.



