
Toneelvereniging Deest speelt ‘Vera’s Beste Vrienden’
UitDEEST - Toneelvereniging Deest zet begin maart het sprankelende en ontroerende blijspel ‘Vera’s Beste Vrienden’ op de planken. Het stuk gaat over Vera, die alleen met haar kat in de resten woont van haar ouderlijk landhuis. Vera is een levenslustige voddenraapster en handelaarster in alle mogelijke rommel.
Ze leeft een vredig bestaan tot drie aan lager wal geraakte duistere figuren besluiten Vera’s verwaarloosde landhuis als uitvalsbasis te gebruiken met minder goede bedoelingen. Ze doen alsof ze vriendschap met haar sluiten en gaan zelfs zover dat Vera een levensverzekering op haar leven gaat afsluiten. Maar zal de verzekeringsarts haar medisch wel goedkeuren? Kunnen de duistere figuren hun moordplannen wel doorzetten? Of steekt haar bevriende politieman er nog een stokje voor? Het publiek krijgt vervolgens een opeenvolging van dubbelzinnige situaties, misverstanden en gekke toestanden voorgeschoteld.
De voorstellingen worden gespeeld op vrijdag 1 en zaterdag 2 maart om 20.00 uur en op zondagmiddag 3 maart om 14.00 uur in ’t Trefpunt in Deest. Kaartjes kosten 12 euro (voor kinderen tot 12 jaar 6 euro) en zijn te bestellen bij Leny Peters (tel. 06-16 32 55 20, mail: jospeters50@gmail.com) en Jos van Heel (tel. 06-20 79 30 03, mail: josvanheel@outlook.com).



