De eerste ronde van het fluitketelschuiven.
De eerste ronde van het fluitketelschuiven. Foto: Britt Raafs

Winter Village tijdens de feestdagen

Uit

DRUTEN - Na twee voorrondes staat dinsdag 27 december de finale van het ‘fluitketel schuiven’ op het programma bij Winter Village Druten. Op de sfeervol verlichte ijsbaan in Druten nemen de beste teams het deze avond vanaf 19.00 uur tegen elkaar op. In de après-skitent zijn de verrichtingen van dichtbij te volgen. 

Winter Village is inmiddels anderhalve week aan de gang en blijkt een waar succes. Overdag maken diverse scholen gebruik van de baan, en ook in de avonden is het er gezellig druk. In de après-skitent is bovendien van alles te beleven. Op vrijdag 23 december is er een 25+ avond met Funky Pianos. Aanvang 20.00 uur. De entree bedraagt 15 euro per persoon. 

Schaatsen met Kerst
In het kerstweekend is de ijsbaan gewoon geopend. Op Eerste en Tweede kerstdag kan men vrij schaatsen tussen 10.00 en 16.00 uur. De après-skitent is geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Op 25 december staat er een ‘Schnaps Abend’ (18+) op het programma. Aanvang 20.00 uur. De entree bedraagt 15 euro per persoon. Op 26 december is er een ‘Ik klap uit elkaar bal’ (18+) met lokale dj’s. De entree bedraagt 10 euro per persoon. Op Kerstavond 24 december is de ijsbaan gesloten. Schaatsen kan die dag tussen 10.00 en 16.00 uur.

Après-ski avond 14+
Op woensdag 28 december is er een 0,0% Après-ski-avond voor iedereen vanaf 14 jaar met The Allstars & Lanterfantje. De entree bedraagt 10 euro per persoon.

Voor het complete programma van Winter Village Druten tijdens de kerstvakantie en openingstijden, zie: wintervillagedruten.nl.