Mart Hillen.
Mart Hillen. Foto: Dutchfoto

Muzikale voorstelling ‘The Big Six’

Theater

DRUTEN - Mart Hillen verzorgt op woensdag 26 november een theaterconcert in Bogerd Theater Druten. 

Waar mensen ‘The Big Five’ willen zien op safari, draait Mart Hillens leven om ‘The Big Six’: de zes heilige snaren op zijn gitaar waarmee hij een oneindig aantal nummers instrumentaal kan spelen.

In zijn theaterconcert neemt hij het publiek mee op expeditie naar zijn ‘big six-gitaristen’, onder wie Tommy Emmanuel en Marc Knopfler en speelt hij zijn ‘big six-gitaarnummers’, waaronder ‘Brothers in Arms’, ‘Stairway to Heaven’, ‘Hotel California’ en ‘Africa’ van Toto. 

De aanvang is om 20.00. Deze voorstelling is onderdeel van het STIP-Programma, waarbij men zelf bepaalt hoeveel men voor de kaarten wenst te betalen. De minimale ticketprijs is 2,50 euro. Meer informatie en kaarten: bogerddruten.nl.