Afbeelding
Foto: Reinier Jansen

Wamel maakt zich op voor Avond3daagse

Sport

WAMEL - De Avond3daagse in Wamel vindt dit jaar plaats op 24, 25 en 26 juni. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden. Naast de 3, 5 en 10 kilometer routes is er ook dit jaar een struineditie van 7,5 kilometer, die door de uiterwaarden en over onverharde paden voert.

Onderweg zijn er verschillende stempelposten waar wandelaars even kunnen uitrusten. Deelnemers met een geldige stempelkaart ontvangen op deze plekken iets te drinken en iets lekkers. Op donderdag krijgen alle deelnemers een extra traktatie: een heerlijke portie poffertjes. 

Intocht

De Avond3daagse wordt op vrijdag afgesloten met een feestelijke intocht. Dweilorkest Noot Zat haalt de wandelaars muzikaal binnen. Vervolgens is er voor de deelnemers een medaille en vers fruit.

Inschrijving

Deelname bedraagt 4,50 euro per persoon bij voorinschrijving via www.wamelseavond3daagse.nl. Inschrijven is ook mogelijk op de eerste wandeldag in het VTC. De kosten zijn dan 5 euro per persoon. Alle deelnemers ontvangen een stempelkaart. Met een volle kaart maakt men kans op mooie prijzen tijdens de loterij.