
Uitslagen korfbalvereniging NAS
SportBEUNINGEN - Afgelopen woensdag speelden midweek 2 tegen Diosa hun thuiswedstrijd. Door een mooi afstandsschot van Monique kwam NAS op een voorsprong. Met een strafworp werd het 1-1 en zo liep Diosa uit naar een 1-5 voorsprong met de rust. Na de rust liepen de aanvallen bij NAS wat beter en werd er beter gedoeld. Zo werd het 4-10 voor Diosa. Cindy, Nienke en Anita scoorde nog voor NAS.
De pupillen E1 speelde afgelopen donderdag een inhaalwedstrijd tegen SVO E1. NAS kwam bij de start van de wedstrijd snel op voorsprong. De kansen werden goed afgemaakt. Wel was NAS soms in de verdediging slordig wat ervoor zorgde dat het nog spannend werd tussen beide teams. Uiteindelijk was de winst voor NAS, eindstand 9-5. Doelpunten: Kyara 5x, Jinthe 3x en Jara.
Zaterdag speelden de pupillen D in Weurt tegen de koploper Be Quick. Een tegenstander die elke wedstrijd met ruime cijfers wint een verschil van 15 doelpunten is heel gewoon. Toch wilde NAS de schade beperkt houden en werd er heel goed verdedigd in de 1e helft waardoor de ruststand maar 1-3 was. in de tweede helft begon NAS slordig, viel terug in foute passes en slecht vangen, daar maakte Be Quick optimaal gebruik van, het werd 1-7. NAS herpakte zich en kreeg ook kansen. de eindstand werd 4-11. Heel goed gedaan, de doelpunten van NAS werden gescoord door Maud en Sylvie 3.
De pupillen E2 speelde een thuiswedstrijd tegen Melderslo E2. Vanaf het begin van de wedstrijd nam NAS het voortouw. Er werd goed overgespeeld en de juiste kansen werden netjes genomen. Onder andere een mooi ver afstandschot van Bo. NAS was beter en won de wedstrijd met 8-1. Doelpunten: Bo 3x, Kyara 3x en Zowi 2x.
De E1 speelde een thuiswedstrijd tegen SDDL-TOG. NAS maakte de kansen mooi af wat zorgde voor een voorsprong. Helaas ging het gooien en vangen wat minder goed waardoor SDDL-TOG terug kwam in de score. Uiteindelijk een gewonnen wedstrijd met 7-5. Doelpunten: Jinthe 4x, Kyara 2x en Zowi.
De aspiranten C van Nas speelde zaterdag thuis tegen Diosa. Al vrij snel wist Diosa te score. Nas moest aan de bak.
Maar door een goed samen spel wist Jade voor Nas een doelpunt te maken. De eerste helft had Nas het moeilijk, en scoorde Diosa nog 3 keer, en ook Jade wist er nog een mooie in te gooien voor Nas. De ruststand was 2-4.
Na een goede peptalk, in de rust, gingen de meiden met volle moed waar aan de gang.
Ze verdedigde goed, en Fiene kreeg een strafworp, die ze benutten. Daarna scoorde Fiene nog een mooie doorloop.
Net voor het einde wist Emma ook nog te score. De eindstand is 5-4 geworden. Hard gewerkt dames!!!
NAS 1 speelde een uitwedstrijd tegen Diosa. NAS pakte meteen de voorsprong stonden snel met 0-4 voor. De voorsprong werd gedurende de hele eerst heft behouden. Ruststand 4-7. In de tweede helft bracht Diosa een aantal goeie speelsters. Diosa speelde duidelijk beter en fanatieker. NAS hield goed stand maar Diosa kwam steeds dichterbij in score. De kansen van NAS gingen er niet meer in. Geëindigd met een gelijkspel. 8-8. Doelpunten: Aniek 3x Lisa 2x Ilse 2x en Karin.