Dirkje de Paepe die een mooie schredezit uitvoert
Dirkje de Paepe die een mooie schredezit uitvoert Foto: Gerben Maassen van den Brink

Turnweekend in de Gelenberg

Sport

DRUTEN - Druturnia organiseerde op zaterdag 7 december de eerste officiële turnwedstrijd voor dames in sportcentrum De Gelenberg. 

Met 185 deelnemende turnsters van tweeëntwintig verschillende verenigingen was het van de vroege ochtend tot het begin van de avond volle bak in de turnhal.
Op zondag 8 december stond het meetmoment bij de onderbouw centraal. Ruim vijftig van de allerjongste turnsters van zes verenigingen uit de regio kwamen bij elkaar om te laten zien wat ze al kunnen.

Al met al kwamen er afgelopen weekend rond de 850 personen naar Druten, variërend van deelnemers tot juryleden en publiek. De vereniging heeft het Drutense sportcentrum op de kaart gezet als een uitgelezen plek om turnwedstrijden te kunnen organiseren.