
Leones wint topper van Varsseveld
SportBENEDEN-LEEUWEN - Leones heeft afgelopen zondag goede zaken gedaan. Tegen de nummer 1 van de 2e klasse G, Varsseveld, werd gewonnen met 2-1.
In de eerste 25 minuten waren beide ploegen redelijk aan elkaar gewaagd, al had Leones iets meer balbezit, maar tot grote kansen leidde dat niet. Leones kreeg gaande weg de eerste helft meer grip op het spel van Varsseveld, maar had de hulp van de defensie van Varsseveld nodig om de score te openen. Slordig uitverdedigen van Varsseveld gaf Laurens van Dreumel de kans de bal te onderscheppen. Die werd vervolgens in een vloeiende beweging door gespeeld op Ilias el Hammouti. Deze omspeelde vervolgens de doelman en bracht Leones op voorsprong. Vijf minuten voor rust bracht Jaap Jansen Leones op 2-0.
Na rust ging Varsseveld op zoek naar de aansluitingstreffer en had het een licht overwicht, zonder al te grote kansen. Leones kreeg grote kansen om de voorsprong uit te breiden, maar die werden niet benut. Vlak voor tijd wist Varsseveld nog wel de 2-1 te maken. Tevens de eindstand.
Dankzij de winst van Leones is de achterstand op Varsseveld teruggebracht tot één punt, met nog een wedstrijd tegoed. Het blijft echter wel spannend aan de top. DVC’26 en Westervoort hebben net zoveel punten als Leones, Markelo volgt op één punt en VVG2’25 op twee punten. Zondag spelen de Leeuwenaren de laatste wedstrijd voor de winterstop. Het gaat dan op bezoek bij Trekvogels in Nijmegen om 14.30 uur.
Door Eddie Pas



