Afbeelding
Foto: Pascal Verheuge

Tijmen van Heck zesde bij NK Genk

Sport

HORSSEN/GENK - Tijmen van Heck (10 jaar) uit Horssen is afgelopen weekeinde zesde geworden bij het NK in Genk. De punten tellen mee voor het Benelux Kampioenschap. De eindklassering in het Nederlands Kampioenschap leverde hem bovendien een ticket op voor het wereldkampioenschap.

De jonge Horssenaar rijdt in de Mini-Parilla klasse, voor kinderen tot en met twaalf jaar. De karts gaan maximaal honderd kilometer per uur. Tijmen doet dit jaar mee aan het Benelux- en Nederlands kampioenschap en rijdt voor het team van Energy Corse Benelux.

Wereldkampioenschap
Mits er voldoende financiële middelen zijn, kan Tijmen aan de start van de de IAME World Finals (IWF) verschijnen. Dit wereldkampioenschap wordt gehouden van 11 tot en met 16 oktober in Le Mans (Frankrijk).

.

.

Afbeelding