Foto van Nieuwjaarsconcert Kunst en Volharding 2026.
Foto van Nieuwjaarsconcert Kunst en Volharding 2026. Foto: Louis van Merwijk

Opleidingsconcert Kunst en Volharding

Muziek

BEUNINGEN - Vijf leergroepen van muziekvereniging Kunst en Volharding verzorgen zaterdagmiddag 18 april een concert in De Lèghe Polder. Er wacht het publiek een divers programma, met optredens van de jongste jeugd tot gepensioneerden en van blaasinstrumenten tot slagwerk. 

Met de voorstelling wil de vereniging laten zien dat leeftijd niet uitmaakt om een instrument te leren spelen. Daarnaast toont zij aan dat het niet lang hoeft te duren voor je gezamenlijk als orkest kunt optreden. Er is deze middag speciale aandacht voor de Blazersklas en Beuningse Talenten; groepen muzikanten vanuit de twee kennismakingsprojecten met muziek die Kunst en Volharding jaarlijks organiseert. In deze projecten biedt de vereniging muzikanten de mogelijkheid om binnen een afgebakende periode te ervaren hoe het is om muziek te maken en een instrument te bespelen. Daarna kunnen de muzikanten doorstromen naar de leerorkesten en -slagwerkgroepen binnen de vereniging.

Het concert begint om 15.00 uur, de zaal van De Lèghe Polder gaat om 14.30 uur open. Kaarten voor het concert zijn online te koop.