Bogerd in november 2025.
Bogerd in november 2025. John van Gelder

Nieuwe duo-expositie in Bogerd

Kunst en cultuur

DRUTEN - In Bogerd is in de maanden maart en april een duo-expositie te zien van fotograaf Helly Bonet uit Horssen en mixed media-kunstenares Kitty van Gils uit Hilvarenbeek. De expositie mengt de stijlen van beide artiesten en bestaat daardoor uit fotografie én schilderwerken.

Helly Bonet studeerde tussen 2022 en 2025 aan de fotovakschool in Utrecht. Ze is sportfotograaf en maakt daarnaast ook fotodocumentaires. Kitty studeerde tussen 2020 en 2024 aan De Kleine Tiki in Breda: een school voor kunst, persoonlijke ontwikkeling en coaching. In deze tijd werkte ze aan haar schilderkunst, met elk stuk afgestemd op een thema dat speelde in haar leven. Helly werd gevraagd om de 33 kunstwerken van Kitty te fotograferen, en werd tijdens het proces zo geïnspireerd door de kunstwerken dat het uitgroeide tot een unieke dialoog tussen de kunstenaressen. 

De nieuwe expositie in Bogerd legt dit vast in schilderijen en foto’s die elkaar versterken, uitdagen of spiegelen. De kunstwerken zijn in maart en april te zien op de eerste verdieping van Bogerd. Voor openingstijden, zie de website van Bogerd.