Gerard Joling.
Gerard Joling. Foto: eigen foto

Programma rond 23e editie Wiellawaai/Dag van Leeuwen: hoofdact Gerard Joling

Algemeen

BENEDEN-LEEUWEN - Stichting Dag van Leeuwen heeft het programma rond voor de 23e editie van Wielawaai/Dag van Leeuwen. De organisatie heeft ook dit jaar weer mooie namen op het programma staan. Zo zal Gerard Joling op zaterdagavond 6 juli een grote bijdrage leveren aan het slagen van de feestavond op 'de Wiel'.

Het driedaags feestweekend is dit jaar op vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 juli op 'de Wiel' en in de straten van Beneden-Leeuwen.

Wiellawaai

Voor de vrijdagavond, vorig jaar omgedoopt tot Crazy Friday, is het gelukt om Dj Ronn Laam, Marinus, Danny Panadero, BZB en Beatcrooks vast te leggen. Artiesten die elk op hun eigen manier ervoor gaan zorgen dat de voetjes van de vloer gaan. Op de zaterdagavond treedt naast Gerard Joling ook Henk Dissel op, bekend van zijn liedjes 'De Bom' en 'Stap voor Stap'. Coverband The Originals, onlangs uitgeroepen tot Populairste Partyband van Nederland, zal voor spectaculaire optredens zorgen gedurende de gehele avond. De avond wordt geopend en gesloten door Dj Mike. De aanvang van beide avonden is om 20.30 uur.

Dag van Leeuwen

Zondag staat de Dag van Leeuwen op het programma, een familiedag bij uitstek. Ooit begonnen als een braderie en anno 2019 uitgegroeid tot Lauws Mertje met zo'n 200 kramen, straattheater, een Kinderplein, diverse terrasjes met gezellige muziek, een bungee trampoline op het Dorpsplein en ook een show van diverse tractoren. In de Sportlaan zijn er traditiegetrouw de Buikschuifkampioenschappen. In de feesttent op 'de Wiel' zijn optredens van onder andere dansschool 'Just Dance', dj Mike, coverband Slamm en niemand minder dan George Baker. De Dag van Leeuwen begint om 11.00 uur en de toegang is GRATIS.

Meer informatie

Lees meer over Wiellawaai en Dag van Leeuwen, het volledige programma en de start van de voorverkoop op www.dagvanleeuwen.nl of volg Stichting Dag van Leeuwen via Facebook en Instagram.