Intocht avond wandel4daagse Druten.
Intocht avond wandel4daagse Druten. Foto: Reinier Jansen

51e Avondwandelvierdaagse Druten

dinsdag 2 juni 2026 15:00 tot vrijdag 5 juni 23:00

De wandelschoenen kunnen weer aan voor de Avondwandelvierdaagse in Druten. Van dinsdag 2 tot en met vrijdag 5 juni wordt de inmiddels 51e editie georganiseerd. Vier avonden lang staat Druten daarmee in het teken van gezellig samen wandelen, bewegen en plezier maken. 

De routes van de Avondwandelvierdaagse voeren door en rondom Druten. Deelnemers kunnen kiezen uit afstanden van 3, 5, 7, 10, 15 en 20 kilometer. De start en finish zijn dagelijks bij de tent bij De Gouden Leeuw. Onderweg valt er van alles te beleven en op de laatste avond worden de wandelaars feestelijk binnengehaald.

Voorinschrijven voor de Avondwandelvierdaagse gaat fysiek. Er is gelegenheid om in te schrijven aan de Hogestraat 54 (naast Elle Lingerie) op vrijdag 29 mei van 19.00 tot 20.30 uur, en op zaterdag 30 mei van 14.00 tot 16.00 uur. Ook is het mogelijk om op de aftrapdag nog in te schrijven: dinsdag 2 juni is vanaf 15.00 uur de tent bij De Gouden Leeuw open voor inschrijvingen.

Deelname kost 7,50 euro per persoon, ongeacht de te lopen afstand. Bij inschrijving ontvangt iedere deelnemer een verrassing.

Locatie