Bootcamp voor jeugd in Winssen
woensdag 29 juli 14:00 uur
Foto: Het Dijkmagazijn
WINSSEN - Omdat veel mensen deze zomer, in verband met corona, niet of minder lang op vakantie gaan, worden er veel activiteiten georganiseerd. In Winssen staat woensdag 29 juli een bootcamp middag op het programma.
Onder de noemer #zomertour20 heeft Beuningen Samen in Beweging een programma voor komende zomer opgesteld, met allerlei activiteiten. Ook de Nije Club van jeugdhonk Winssen draait mee met de #zomertour20.
Op woensdag 29 juli is er op het Admiraal van Ghentplein, tegenover het jeugdhonk Winssen, een sport- en spelmiddag. Deze bootcamp is bedoeld voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. De activiteit duurt van 14.00 tot 15.30 uur. Deelname bedraagt is 2 euro per kind.
Aanmelden
Aanmelden is verplicht, via www.beuningensameninbeweging.nl.
Locatie
Winssen
Molenstraat 1
6645BR
Routeplanner
Type uw postcode en druk op de knop om een persoonlijke routeplanning in een nieuw venster te openen.